English | Svenska | Türkçe | Deutsch | 日本語

Fuarlar 2012

Fuarlar 2012

Aşağıda 2012 yılında Cold Cut Sistemini tanıyabileceğiniz fuar listesini bulacaksınız. Umarız bu fuarlarda oldukça fazla eski ve yeni müşterileri görebiliriz.

_____________________________________________________________________________

Teknoloji Günleri (Technology Days) 2012, Mayıs 8-9, Skövde Sweden

Teknoloji Günleri SRTC tarafından organize ediliyor. Fuar praktik demonstrasyonlara odaklanıyor veiki günlük demonstrasyonlara Cold Cut Sistemi de dahil olacaktır. Bu çalışmalarla ilgili daha fazla bilgi daha sonra bu sayfada sunulacaktır.

Technology Days 2012 ile ilgili daha fazla bilgi için okuyunuz>>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yıllık Toplantı – Belediye acil durum yöneticileri derneği 24-26 Ağustos 2012, Fredericia Denmark

Cold Cut Systems Sweden, ekibimiz ve Danimarka’da ki distributörümzle birlikte bu toplantıda birlikte yer alacaktır. Standımızda hoş geldiniz!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skadeplats 2012, Eylül 25-26, Katrineholm İsveç
Geçen yıl Cold Cut Systems "2011 Skadeplats" fuarında çok takdir edilen bir gösteri yaptı. Bu yılda yine standımız ve demonstrasyonumuzla birlikte orada olacağız.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brann & Redning 2012 Eylül, Gardemoen Norway

Bizim Norveç temsilcimiz Hansen Management Consulting, HMC, Fire & Rescue 2012 in Gardemoen Norway fuarına katılacaktır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Acil Hizmetler Gösterisi (The Emergency Services Show), 21-22 Kasım 2012, Coventry İngiltere

Acil Hizmetler Gösteri ve Konferansı Yangın ve Kurtarma Hizmetleri alanında büyük bir fuardır. Geçen yıl 4 000 fazla bir ziyaretçi vardı. 21-22 Kasım 2012 Acil Servis Gösteri (Emergency Services Show) fuarında Cold Cut Sistemi ile tanışın.

Read more about

Safer Fire Fighting

Read more about

Efficient Fire Fighting

Read more about

Saving Environment