English | Svenska | Türkçe | Deutsch | 日本語

Rakipler

Piyasada soğuk-kesme söndürücü yönteminin eşsiz özelliklerine sahip başka bir ürün bulunmadığından, “rakip ürün” anlayışı her üreticinin kendi mevcut ürünlerini savunmasından ibaret bir sözcük olarak kalır. 

Piyasada mevcut olan, örneğin, 20-80 barla çalışan ve dakikada 10-500 litre su veren yüksek basınçlı mobil söndürme sistemleri bulunmaktadır. Bu yüksek basınçlı sistemlerin hiçbiri coldcut™ cobra yangın söndürücünün eşsiz kesme yeteneğine sahip değildir. Suyu spray halinde buharlaştıran rakip herhangi bir sistem de yoktur.

Bundan dolayı coldcut™ cobra sistemi diğer yangın söndürme sistemleri ile şu ortam ve durumlarda karşılaştırıldığında daha iyi anlaşılacaktır;

◦ Açık yangın sahasına sürekli oksijen beslenmesinden dolayı yangının yayılması gibi olumsuz etkilerden,


◦ Elinizdeki herhangi bir yangın söndürme hortumu ile yangın içine müdahale etmeye çalışarak, yaralanma riskleri taşıyan yoğun yangın gazlarına ve patlamalara maruz kalındığında,


◦ Kendinizi zararlı toksik ve kanserojen maddeler içerebilir gazlar ateşe maruz bıraktığınızda.


◦ Söndürme eylemine başlamadan duvar, çift katlı zemin, havalandırma kanalları gibi yapılarda büyük delikler açmak zorunda kaldığınızda, coldcut cobra sisteminin rakipsizliğini daha net anlayacaksınızdır.

Read more about

Safer Fire Fighting

Read more about

Efficient Fire Fighting

Read more about

Saving Environment